Jakub Kutílek

Métis CMS

Métis CMS je mnou vytvořený systém pro správu obsahu (anglicky Content Management System, v češtině se někdy používá označení redakční systém), který Vám usnadní správu Vašich webovch stránek. K úpravě webových stránek se systémem pro správu obsahu nejsou potřeba žádné znalosti z programování nebo tvorby webu, vystačíte si se základní znalostí používání počítače. K vložení fotografií nebo souborů stačí jen několik klinutí myší, texty můžete napsat v prostředí podobném programu Microsoft Word a nastavit jejich automatické zveřejňování. Systém může automaticky zařídit sledování návštěvnosti, odesílání hromadných zpráv klientům nebo zobrazování informací v závislosti na čase. Není problém zařídit i interakci s Vašimi návštěvníky pomocí kontaktního formuláře, návštěvní knihy nebo například ankety. Možností je nepřeberné množství a přesto jejich správu s Métis CMS zvládnete snadno během chvilky z pohodlí Vašeho obýváku.

Modulární stavba

Systém Métis CMS je stavěn modulárně - jednotlivé moduly lze jednoduše přidávat i ubírat a to i na už fungujících webových stránkách. Pokud se rozhodnete někdy v budoucnu doplnit další funkčnost do Vašich stránek, díky modulární architektuře systému to bude jednoduchá a rychlá záležitost.

Výběr z dostupných modulů pro Métis CMS:

Některé moduly jsou dostupné ve více verzích - můžete si vybrat ideální poměr mezi cenou a funkcionalitou. Ceny jednotlivých modulů naleznete v ceníku mých služeb.

Kontaktujte mě