Jakub Kutílek

Služby

Tvorba webových stránek

Pro soukromé osoby a menší firmy tvořím webové stránky založené na mém vlastním systému pro správu obsahu Métis CMS. Webové stránky slouží nejen k reprezentaci a zviditelnění na internetu, ale i výrazně prezentují Vaší firmu za účelem posílení Vašeho prodeje a umožní bližší kontakt s Vašimi zákazníky. Vyznávám idividuální přístup ke svým zákazníkům a rád vytvořím stránky přesně podle Vašich potřeb a přání. Díky systému Métis CMS si navíc můžete Vaše budoucí stránky snadno spravovat sami a ušetřit tak své náklady.

Více informací...

Pořizování a zpracování videozáznamů

Rád pro Vás natočím a zpracuji videozáznamy. Můžete tak vytvořit reklamní spoty, prezentaci Vašich produktů nebo třeba videoblog. Záznamy po natočení sestříhám, vložím titulky nebo namluvený komentář, komplexně upravím výslednou podobu videa podle Vašich představ.

Více informací...

Fotografování a úprava fotografií

Vyfotografuji Vaše produkty. Na fotografiích provedu základní úpravu zejména pro použití na webu.

Více informací...

Úpravy stávajících webových stránek

Pokud již máte webové stránky, provedu na nich úpravy dle Vašeho přání. Mohu například přidat nebo upravit texty na stránkách, přidat do stránek fotky nebo upravit jejich vzhled. Pokud budete mít zájem, mohu též převést Vaše stávající stránky na můj systém pro správu obsahu, který Vám umožní jejich jednoduchou správu vlastními silami.

Více informací...

Kontaktujte mě